Jak se tvoří sny
ukázka
(esoterika)

 1. PROČ SE VĚCI DĚJÍ TAK, JAK SE DĚJÍ? 

Protože je jakási soustava zákonitostí vycházejících ze vzájemné interakce různých energetických frekvencí. PROTOŽE VŠECHNO JE POUZE ENERGIE.

Moment.. Jak, že není?? Jo.. vy myslíte, že je hmota a pak energie, viďte?  Tak to vás trochu zklamu - hmota je také jenom energie o určité frekvenci. Nevěříte? Důkaz by mohl být jednoduše ověřitelný - zkuste dát jakýkoliv vzorek hmoty pod elektronový mikroskop a zjistíte, že každá "hmota" se nakonec skládá z atomů, tedy z energetických částic.
Všechno je energie. My, věci kolem nás, celý náš svět, celý vesmír, prostě všechno.

Fajn.. Tak tedy dejme tomu, že všechno je energie. Sice to zní jako konspiračka, která se dá i ověřit, ale co to tedy pro nás znamená? Bude kvůli tomu chleba levnější, nebo o co jde?

Pokud si začneme uvědomovat, že všechno je pouze energie - pak se nám začínají otevírat neuvěřitelné možnosti. Je už jen na nás, jak dalece jsme ochotni jít po této cestě a jak dalece přistoupíme na hru, kterou bychom mohli nazvat -
"vědomé ovlivňování reality kolem nás".

Že nejde nic ovlivnit, že je to blbost a že kdyby to bylo tak jednoduché, proč už to neděláme dávno všichni?
Protože ono to opravdu je tak jednoduché a bohužel to děláme opravdu všichni a to každodenně a ve velkém..

Já vím, že tomu nevěříte. Přece kdybyste vy něco takového dělali, tedy vědomě ovlivňovali přítomnost, tak byste o tom museli vědět, no ne? Takže volovina..

Jenže - vy opravdu každodenně svou realitu ovlivňujete a to velice vědomě. Jen si vzpomeňte, jak jste ráno vstali a na co všechno jste mysleli? No ano, to všechno byl krásný příklad práce s energií, která vám ovlivnila dokonale vaši každodenní realitu. Přece jste si jasně řekli, že "vypadáte jako blb" + máte další "úžasné" vlastnosti + jak jste navíc takoví a makoví -
a ono se vám to hezky splnilo! Takže opravdu tak vypadáte a tak vás vidí bohužel i ostatní, protože to vyzařujete do okolí.

To, co si od rána říkáte a na co pak celý den myslíte -
je jako byste si napsali velký transparent a ten pak všude nosili a ukazovali. A každý si přečte, jací jste, jak se cítíte, jak vypadáte. Podle toho se vám pak okolí přizpůsobí!

V podstatě všechno se vám přizpůsobuje, jenom vy to nechápete a jste na sebe naštvaní, že "se vám nedaří".
Takže jste naštvaní na okolí a ono se vám opět přizpůsobuje a jde vám vstříc tím, že vám to láskyplně vrací v podobném duchu. A co se dívíte, když jsou podle vás všichni okolo "zmetci", "hajzli", "lenivci", "parchanti", "kreténi", "debilové" a jenom vy všechno umíte nejlépe a musíte všechno dělat sami..??

Stalo se tedy přesně to, co jste si přáli a ovlivnili tímto směrem realitu okolo vás. Ta se poslušně přetvořila do požadovaného stavu, takže všichni se pak chovali přesně tak, jako by byli ti zmetci, kreténi, debilové, lenivci, hajzli, patrchanti a je vám umožněna výsada, abyste si všechno odedřeli sami a třeba se z toho i posrali, když už si to tak přejete.

Proč?
Protože jste si to všechno přáli a přání se v této realitě opravdu plní.

Pozor - platí jedno přísloví -
"VŠECHNA PŘÁNÍ SE BOHUŽEL OPRAVDU PLNÍ.."

Proč "bohužel"? Protože většina lidí používá přání denně, ale neumí si správně přát, ani je to nezajímá, takže se chovají jako sloni v porcelánu.

No jo.. ale PROČ "BOHUŽEL"?
Protože VĚTŠINA LIDÍ SI DENNĚ PŘEJE NEGATIVNĚ VŠECHNO MOŽNÉ A PAK SE DIVÍ, ŽE SE JIM TO VŠECHNO PLNÍ!

Tak.. A TO JE hlavní problém většiny lidí v současnosti!počítadlo.abz.cz