Radomír Hanzelka
Jak se tvoří sny
(stručné pojednání o afirmacích)

 


Jak se tvoří sny

Stručné pojednání o afirmacích, přeprogramování
myšlení a obraně proti odčerpávání energie.


(esoterika)


Četli jste někdy knihu, která pojednává o "systému plnění přání pomocí vesmírného objednávkového servisu" a nebo podobnou, vždy velmi pozitivně laděnou knihu ve smyslu "filmu Tajemství (Secret)"? Pokud ano, zkoušeli jste prezentované postupy? A pokud zkoušeli, splnilo se vám něco? Pokud ano, je to super. Pokud ne, je možné, že jste pouze některé věci třeba nepochopili správně. V tom případě jste na tom stejně, jako většinu života autor této knihy, který sice několik desítek let má dost věcí nastudovaných teoreticky, ale praxe mu vždy pokulhávala, až se jednoho dne pod vlivem vnějších okolností zamyslel a pochopil konečně, že je třeba pilovat praxi. A zároveň zjistil, že dost věcí ohledně "plnění přání" by chtělo zkusit vysvětlit více lidově. Tak vznikla tato kniha. Původně to měla být jen čtyřstránková sepsaná osnova pro jednu kamarádku, ale nakonec se to trochu rozrostlo.

Kniha je psána občas více pro ženy. To jen taková poznámka pro pány čtenáře, "proč že tak autor divně skloňuje některá slova". A ano autor občas píše tak, jak mu pisatelský zobák narostl, tak se nenechte vyvést z míry ;o)

V knize se například dozvíte odpovědi na tyto otázky:

- Proč se věci dějí tak, jak se dějí?
- Jak spolu souvisí energie, myšlenka, přání a bílá, nebo černá magie?
- Je mozek biogenerátor energie, tedy myšlenek?
- Jak začít měnit realitu okolo sebe? Jde to vůbec?
- Co jsou "afirmace"?
- Afirmace a jejich správná formulace? K čemu a proč?
- Jaký vzájemný vliv mají vztahy mezi námi a ostatními lidmi?
- Co je "ochranný obal" a co jsou "ochranné rituály"?
- A jak fungují "kletby" a podobné záležitosti?
- Numerologie, výklady karet, astrologie - mají vůbec smysl?


Všechno v této knize je osobní názor autora, kterému trvalo třicet let, než některé věci pochopil a začal s tím něco dělat. Takže je možné, že to spoustě z vás ušetří i hodně času. Jsou to sepsané osobní postřehy v oblasti "plnění přání" za několik desetiletí a to, k čemu dospěl. A o to by se rád podělil s vámi, laskavými čtenáři.

Pamatujte, milí čtenáři, NIKDY nepřebírejte žádný názor kohokoliv automaticky, ale VŽDY se nad vším zamyslete a přemýšlejte, bádejte. To platí jak pro tuto knihu, tak i pro jiné názory z jiných oblastí každodenního života. Každý názor je vždy poplatný výši vývoje daného člověka, který jej prezentuje. A určitě dobře víte, že vývoj stále pokračuje. Proto ani autor této knihy si neosobuje žádné výhradní právo na pravdu. Pouze vyslovuje názory na základě svých zkušeností. Je jenom na vás, jak k této knize přistoupíte. Někomu se otevřou nové obzory, někdo objeví pár postřehů, které mu osvětlí prozatím nepochopená zákoutí a někdo se klidně může bavit a usmívat nad podivnými názory autora, které jsou občas svérázné a hodně "tajemně esotericky ulítlé". No a někdo třeba jen bude nevěřícně kroutit hlavou nad tím, "co že to zas kdosi vyplodil za knihu hodnou nominace pro Bludný balvan".. ;o)

Hele.. Znáte auto a brzdu a plyn? Pokud ano, pak v té knize budete jako doma ;o)

Kniha se teprve připravuje k vydání. 

Kapitoly z knihy


 
 
počítadlo.abz.cz